Про компанію

Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв — єдина на українському ринку компанія, що має унікальний досвід надання послуг іноземному співтовариству, з липня 1972 року — тоді зарубіжними дипломатами і торговими представниками опікувалося Управління з обслуговування консульського корпусу. Після здобуття Україною Незалежності, організація зазнала кардинальних структурних змін і з 29 квітня 1992 року було створено ГДІП, яка за 25 років стала синонімом словосполучення «висока якість».

Сьогодні постійні клієнти ГДІП — це 78 іноземних дипломатичних представництв, 26 Генеральних консульств, 81 Почесне консульство, 21 представництво міжнародних організацій, понад 1000 представництв іноземних фірм, їх численний персонал та члени родини.

Після грудневого референдуму 1991 року світ визнав Україну як незалежну державу. Лише за першу половину 1992 року в Україні було акредитовано 30 посольств, а упродовж наступних шести місяців їх кількість зросла удвічі.

Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв у рекордно короткі строки зуміла забезпечити дипломатичні місії іноземних країн необхідними приміщеннями для розташування представництв і резиденцій послів, відкрити перший в столиці супермаркет, хімчистку та інші об’єкти.

Історико-архітектурне обличчя Києва, його самобутні ландшафти вимагають надзвичайно уважного ставлення до будинків, в яких мають розміститися іноземні представництва. Наш принцип: готуючи приміщення для іноземних місій, не тільки проводити ремонт на європейському рівні, а й забезпечувати реставраційні роботи. Тільки таким чином можна створити комфортні умови для іноземних дипломатів в Україні.

Комфорт, який ми створюємо — це одна із головних умов позитивного ставлення зарубіжних гостей до нашої країни.

ГДІП забезпечує дипломатів комфортними умовами роботи, проживання, побуту, відпочинку, медичного обслуговування. ГДІП за вашим дорученням добере висококваліфіковані кадри будь-якої спеціальності, розробить туристичні маршрути, забезпечить перевезення і візьме на себе клопіт з оформлення і обслуговуванням автомобіля.

Наше першочергове завдання — надання послуг іноземному дипломатичному корпусу відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року. Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв усвідомлює, що від нашої роботи напряму залежить ставлення зарубіжних дипломатів до нашої країни, і ті враження, які вони заберуть із собою в інші краї.