Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Вітаємо з Ювілеєм! 

19 вересня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає з ювілеєм 65 років Паламарчука Анатолія Володимировича, слюсаря з ремонту та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання дирекції «Рембудексплуатація». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, енергії, сил, натхнення та наснаги у досягненні нових вершин!

19/09/2018 07:11:09

ДП «ГДІП» - переможець конкурсу на кращий колективний договір 

За результатами підсумків конкурсу на кращий колективний договір Професійної спілки працівників державних установ України у 2017 році переможцем було визнано державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».

17/09/2018 12:07:21

Вітання з Ювілеєм!

13 вересня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає Гордієнка Миколу Павловича, директора дирекції «Інпредкадри», з ювілеєм 65 років. Бажаємо міцного здоров’я, енергії, завзяття, щастя, радості, гармонії та миру!

13/09/2018 07:35:35