Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Шматочок Криму у серці столиці

Арку, яка веде до центрального офісу ДП “ГДІП” у історичному серці столиці за адресою: вулиця Гончара Олеся, 84, відкрито після реконструкції та оздоблення восени 2017 року. Це надзвичайне місце привертає увагу мешканців та гостей Києва, які зупиняються помилуватися трояндами та дізнатися з інформаційних таблиць про історичну долю вулиці Гончара, яку перейменовували 8 разів, що є своєрідним рекордом у топоніміці столиці.

17/01/2018 15:28:22

Підписання довгострокового договору оренди з Посольством Республіки Польща в Україні 

12 січня 2018 року у головному офісі ДП “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв” відбулось підписання довгострокового договору оренди будинку Посольством Республіки Польща в Україні на вулиці Хмельницького Богдана, 60.

16/01/2018 15:40:01

22-га річниця дирекції «Інпредкадри» ДП ГДІП

Напередодні Різдвяних свят, 5 січня 1996 року, з метою удосконалення та оптимізації структури Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, наказом генерального директора Кривоноса Павла Олександровича було створено новий підрозділ ГДІП – дирекцію «Інпредкадри».

16/01/2018 12:19:30