Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

ХІІ Спартакіада працівників дипломатичних та консульських установ

Щорічно Міністерство молоді та спорту України проводить Спартакіаду серед працівників дипломатичних та консульський установ, розташованих у місті Києві з шести видів спорту -волейбол, футзал, теніс, риболовний спорт, більярдний спорт, пейнтбол. В цьому році відкриття Спартакіади відбулося 21 квітня в Національному університеті фізичного виховання і спорту змаганнями з волейболу.

23/04/2018 16:54:43

Вітаємо з Ювілеєм!

23 квітня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає Дніпрову Тетяну Яківну, бухгалтера І категорії сектору з повного бухгалтерського обслуговування фінансового відділу дирекції "Інпредкадри", з ювілеєм. Бажаємо міцного здоров’я, радості, успіхів та благополуччя!

23/04/2018 09:41:35

Вітаємо з Ювілеєм! 

20 квітня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає Колодяжну Наталію Василівну, заступника генерального директора з фінансово-економічних питань, з ювілеєм - 35 років в ДП «ГДІП». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, достатку, гармонії, успіхів та наснаги для подальших звершень!

20/04/2018 10:22:23