Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Дипломати відвідали Запоріжжя

Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв на запрошення голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля та керівника ПАТ «Мотор Січ», Героя України Вячеслава Богуслаєва організувала 12–13 жовтня подорож до Запоріжжя за участю 24 представників іноземних держав, акредитованих в Україні, для знайомства з можливостями області та участі у Міжнародному інвестиційному форумі «InCo–2017».

20/10/2017 16:41:17

Нова захоплююча екскурсія “Чарівний світ кіно та телебачення”

30 вересня 2017 року співробітники дирекції «Дипсервіс» організували і провели нову захоплюючу екскурсію “Чарівний світ кіно та телебачення”, в якій взяли участь Генеральний секретар Представництва ГУАМ із синами, Консул Південно-Африканської Республіки із доньками, співробітники посольств Норвегії, ФРН, Австрії та Канади.

03/10/2017 11:15:15

Перший міжнародний гольф-турнір серед представників дипломатичного корпусу акредитованого в Україні 

27 вересня 2017 року у еколого-рекреаційному гольф-центрі “Козин” відбулася виїзна зустріч та Перший міжнародний турнір з гольфу серед представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні. Дипломати відвідали екологічно-рекреаційні гольф-маршрути, насолодилися краєвидами та свіжим повітрям Київщини.

03/10/2017 16:05:53