Медіа-центр

Медіа-центр забезпечує проведення прес-конференцій, презентації, лекцій, творчих зустрічей, семінарів, брифінгів тощо.

Приміщення оснащено новими технічними засобами звуку, відеотрансляції, технікою для оперативного друку та окремою робочою комп’ютерною зоною, призначений для роботи іноземних кореспондентів, представників ЗМІ та посольств.

Стежте за заходами медіа-центру на Фейсбук сторінці: https://www.facebook.com/gdipcenter/ 

Адреса: вул. Пирогова, 6-А

Тел.: +38 (067) 245 71 70

Відгуки про роботу ДП "ГДІП"

Новини

Фотогалерея

Новини:

Екскурсія до Кловського палацу 

У п’ятницю, 18 січня 2019 року співробітники дирекції «Дипсервіс» організували і провели нову виняткову екскурсію до пам’ятки архітектури національного значення ХVІІІ століття - Кловського палацу, в якій взяли участь співробітники посольств ФРН, Канади і Болгарії.

21/01/2019 14:01:41

Зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні

У будівлі Посольства Італійської Республіки в Україні 17 січня 2019 року генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Давіде Ла Чечиліа. 

Під час візиту було обговорено питання щодо святкування Дня Європи в Україні, зокрема в Києві. Генеральний директор розповів про роботу ДП «ГДІП», напрями діяльності та послуги, які надає установа. До того ж він запросив пана Посла брати участь у заходах, що постійно організовує підприємство, та за можливості ініціювати власні.

18/01/2019 09:16:10

«Щедрик, щедрик, щедрівочка...» 

Дирекція «Інпредкадри» ДП «ГДІП» 14 січня 2019 року приймала колектив ансамблю «Калиновий гай». До гостин із задоволенням приєдналися співробітники Посольства Республіки Вірменія в Україні, Посольства Республіки Хорватія в Україні та відвідувачі дирекції – співробітники іноземних представництв.

16/01/2019 15:57:41