Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Вітання з Ювілеєм! 

17 жовтня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає з ювілеєм Приліпко Олександра Дмитровича, сторожа відділу охорони дирекції «Інпредкадри». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, миру, процвітання, світлої долі та невпинного руху вперед!

17/10/2018 17:10:17

Вітання з Ювілеєм!

16 жовтня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає з ювілеєм Слободяник Юлію Володимирівну, інженера з технічного нагляду І категорії відділу капітального будівництва та інженерної підготовки дирекції «Рембудексплуатація». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, енергії, сил, світлої долі та злагоди!

16/10/2018 09:30:09

Вітання з Ювілеєм!

13 жовтня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає з ювілеєм Богдан Тетяну Леонідівну, головного диспетчера автоколони дирекції «Автоцентр». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та невпинного руху вперед!

13/10/2018 12:21:42