Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Екскурсія до Кловського палацу 

У п’ятницю, 18 січня 2019 року співробітники дирекції «Дипсервіс» організували і провели нову виняткову екскурсію до пам’ятки архітектури національного значення ХVІІІ століття - Кловського палацу, в якій взяли участь співробітники посольств ФРН, Канади і Болгарії.

21/01/2019 14:01:41

Зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні

У будівлі Посольства Італійської Республіки в Україні 17 січня 2019 року генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Давіде Ла Чечиліа. 

Під час візиту було обговорено питання щодо святкування Дня Європи в Україні, зокрема в Києві. Генеральний директор розповів про роботу ДП «ГДІП», напрями діяльності та послуги, які надає установа. До того ж він запросив пана Посла брати участь у заходах, що постійно організовує підприємство, та за можливості ініціювати власні.

18/01/2019 09:16:10

«Щедрик, щедрик, щедрівочка...» 

Дирекція «Інпредкадри» ДП «ГДІП» 14 січня 2019 року приймала колектив ансамблю «Калиновий гай». До гостин із задоволенням приєдналися співробітники Посольства Республіки Вірменія в Україні, Посольства Республіки Хорватія в Україні та відвідувачі дирекції – співробітники іноземних представництв.

16/01/2019 15:57:41