Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

У Європі відзначили 100-річчя української дипломатії 

Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв та Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин за підтримки Міністерства закордонних справ України, Посольств України в Австрії, Словаччині та Угорщині реалізували низку заходів із нагоди відзначення 100-річчя української дипломатії.

22/11/2017 11:29:04

Автобусна екскурсія на Фабрику ялинкових прикрас 

18 листопада 2017 року співробітники дирекції «Дипсервіс» провели автобусну екскурсію на Фабрику ялинкових прикрас, в якій взяли участь Заступник Посла Нідерландів, Консул Єгипту з доньками, співробітники посольств США, ФРН, Болгарії, представництв ЄС, ООН та ЄБРР.

20/11/2017 14:38:58

АНОНС: 25-й Ювілейний Міжнародний Благодійний Різдвяний Ярмарок

ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» повідомляє, що 2 грудня 2017 року на НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська, 55) Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) проводить 25 й Ювілейний Міжнародний Благодійний Різдвяний Ярмарок. 

07/11/2017 13:36:06